YEMEK KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı English

YEMEK KARTI SİSTEMİ

Yemek Kartı Sistemi
Yemek Kartı Okuyucu

Yemek kartı sistemi ile personel ve öğrencilerin yemekhanelerde gerçekleşen tüm işlemleri otomasyona bağlanır. Şirket personeline veya okul öğrencilerine tahsis edilen yemek kartları ile bu kartlara daha önceden yüklenen yemek kredileri sayesinde personelin yemek ihtiyaçları herhangi bir kargaşaya neden olmadan ve kayıt altına alınarak karşılanmış olur.

Personel veya öğrencinin kartına yemekhanede kullanmak için kredi yüklenir. Yemek kartı sahibi her yemeğini kartı okutarak alır.Böylelikle yemekhanede gerçekleşen tüm işlemler kayıt altına alınır ve kart sahibinin belirlenen sınırların üstünde yemek alması engellenmiş olur.

Tüm bunların yanısıra eğer yemekhane veya kafeteryada yemek ücret karşılığı veriliyorsa bu yemek kartlarına önceden yükleme gerçekleştirilir ve personel alışverişlerinde bu yemek kartlarını kullanırlar. Böylelikle yemekhane veya kafeteryalarda para alışverişi ve para üstü işlemleri ortadan kalkmış olur ve tüm işlemler kontrol altına alınmış olur. Yemekhane kartlarının kullanılması ile kasalarda ortaya çıkan yığılmalar sonucu meydana gelen zaman kaybı da engellenmiş olur.

Yemek kartı sistemi ile dilerseniz kart sahiplerinin internet üzerinden gerçekleştirdikleri işlemleri de takip edebilirler. Kendilerine ait yemek kartı numarasını girerek gerçekleştirdikleri tüm işlemleri raporlayabilirler.

İşletme yöneticileri yemek kartları ile gerçekleştirilen tüm işlemleri raporlayabilirler. Böylelikle hem yemek dağıtım noktlarındaki işlemler takip edilmiş olur hem de yemek kartlarına sahip kişilerin yemek işlemleri kontrol altına alınmış olur.

Yemek kartı sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Yemek kartları
yemek kartları bilgi
Yemek kartı
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim