Öğrenci kartları ve öğrenci kart sistemi
ÖĞRENCİ KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı

ÖĞRENCİ KARTI

Öğrenci kartı
Öğrenci Kartları

Öğrenci kart sistemleri öğrenciler okullarda nakit para taşımazlar ve okul içerisindeki harcamalarını kartları ile gerçekleştirirler. Öğrenci velileriokul yönetimine öğrencilerin kartlarına yüklenecek tutarı öderler. Bu tutar öğrencilerin kartlarına yüklenir. Böylelikle öğrenciler okul içerisinde kantin, kafeterya, yemekhane veya kırtasiye giderlerini bu kartlar ile öderler. Dilerse veliler ve okul yönetimi öğrencilerin bu kartlarına günlük harcama limiti belirleyebilirler.

Öğrenci kartları ile yemekhanelerde gerçekleşen tüm işlemler otomasyona bağlanır. Öğrencilere tahsis edilen kartlar ile bu kartlara daha önceden yüklenen yemek kredileri sayesinde öğrencilerin yemek ihtiyaçları herhangi bir kargaşaya neden olmadan ve kayıt altına alınarak karşılanmış olur.

Öğrencinin kartına yemekhanede kullanmak için kredi yüklenir. Öğrenci kartı sahibi her yemeğini kartı okutarak alır.Böylelikle yemekhanede gerçekleşen tüm işlemler kayıt altına alınır ve kart sahibinin belirlenen sınırların üstünde yemek alması engellenmiş olur.

Tüm bunların yanısıra eğer yemekhane veya kafeteryada yemek ücret karşılığı veriliyorsa bu kartlara önceden yükleme gerçekleştirilir ve öğrenci alışverişlerinde bu kartları kullanırlar. Böylelikle yemekhane veya kafeteryalarda para alışverişi ve para üstü işlemleri ortadan kalkmış olur ve tüm işlemler kayıt altına alınmış olur. Yemekhane kartlarının kullanılması ile kasalarda ortaya çıkan yığılmalar sonucu meydana gelen zaman kaybı da engellenmiş olur. Öğrencilerin nakit para taşımamaları da güvenlik açısından büyük önem arz etmektedir. Bu kartlardaki bakiyeler okul dışındaki hiç bir işletmede geçmeyeceği için öğrencinin velisinin istemediği yerlerden alışveriş yapması engelellenmiş olur.

Öğrenci kartı sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Öğrenci Kartı
ÖĞRENCİ KARTI BİLGİLERİ
Öğrenci kartları
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Kantin Kartları
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Kartlı Ödeme Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
Kartlı Yemekhane Sistemi
Müşteri Takip Kartları
Ön Ödemeli Kart Sistemi
Okul Kantinlerinde Kart
İletişim

 

Tüm Hakları Saklıdır @2010