Mağaza kartları ve mağaza kartı sistemi
MAĞAZA KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı

MAĞAZA KARTI

Mağaza Kartları

MAĞAZA MÜŞTERİLERİNİZ ALIŞVERİŞ YAPTIKÇA PUAN KAZANSIN

ALIŞVERİŞLERİNDE SİZİ TERCİH ETSİN

HEM MÜŞTERİLERİNİZ KAZANSIN

HEM MAĞAZANIZ KAZANSIN !

Günümüzde her mağaza diğerlerinden bir adım önde olabilmek için çeşitli yenilikler dener. Bu yeniliklerin çoğu artık günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak amacını güder. İşte biz de tam bu noktada sizlere özel çözümler üretiyoruz.

Müşterilerinizin mağazanızı tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz mağaza kartları sistemi ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.

Mağazanıza özel mağaza kartı tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için ayrıcalıklı bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı özel mağaza kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz yazılım ve donanım sistemi ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin mağazanızdan ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları mağaza kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz.Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü,evlilik yıldönümü vs.) kaydedip,bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Mağaza Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Mağaza Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük firmaların gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren proje olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerin de gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük.Siz yapmak istediğiniz yenilikleri hayal edin, biz onları gerçeğe dönüştürelim.

Mağaza kartı sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

     
  Daha detaylı bilgi için danışma hattımızı arayabilirsiniz  
Mağaza kartı
Mağaza kartları bilgileri
Mağaza kartları
     
Ana Sayfa
Puan Kartları
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim