Müşteri kartları ve müşteri kartı sistemleri
MÜŞTERİ KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı
   
ana sayfa
hakkımızda
kart sistemleri
kart nedir?
otomasyon sistemleri
internet uygulamaları
mobil çözümler
haberler
referanslar
iletişim
   

MÜŞTERİ KARTI

Müşteri Kartları

Müşteri kartları ; Her işletme müşterilerine verdikleri hizmetler açısından diğerlerinden bir adım önde olabilmek için çeşitli yenilikler dener. Bu yeniliklerin çoğu artık günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak amacını güder. İşte biz de tam bu noktada sizlere özel çözümler üretiyoruz.Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz müşteri kartı sistemi ile işletmenizin kurumsal yapısının sağlamlaşmasını destekliyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için özel bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı müşteri kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Müşteri kartı sistemi ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları müşteri kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz.Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü,evlilik yıldönümü vs.) kaydedip,bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan müşteri kartı sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Müşteri Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük firmaların gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren proje olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerin de gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük. Böylelikle müşteri kartları , daha yaygın bir sistem haline gelirken tüketicinin edindiği fayda artmaktadır. Müşterilerine daha özenli hizmet veren işletmelerin de en büyük destekçisi olan müşteri kart sistemi , hem işletmeye hem de müşteriye daha çok kazandırmaktadır.

Müşteri kartı sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Müşteri kartı
Müşteri kartı bilgileri
Müşteri kartları
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Gift Card
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
Hediye Kartları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim