Akıllı Kart Sistemleri 1990'dan beri
KART SİSTEMLERİ HABERLERİ
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı English
   
HABERLER
   
 
Galatasaray S.K. Alt Yapısı K.U.P.A.M. ile Kontrol Altında
Galatasaray Akıllı Kart

Galatasaray Spor Kulubü için gerçekleştirilen K.U.P.A.M. Akıllı Kart Sporcu Performans Takip Sistemi ile, tüm Galatasaray altyapı futbol okullarındaki genç sporcuların performans bilgileri online olarak kayıt ve takip edilmeye başlanmıştır.

Tüm Türkiye ve Avrupa'daki 90 adet Galatasaray Futbol Okullları'na kurulan sistem ile her sporcunun performansları, gelişim bilgileri ve çalışma detayları bu sistem üzerinden incelenebilmektedir.Kulüp yönetimi ve teknik ekip tarafından altyapı sporcuları online olarak takip edilmekte ve değerlendirilmektedir.

 
Somali Türk Hastanesi Akıllı Kart Sistemi
efes taraftar puan kart sistemi

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Somali'de inşa edilen Mogadişu Somali Türk Hastanesi'nde tedavi görecek Somali vatandaşlarının sağlık bilgileri dijital ortamda akıllı kartlar ile takip edilmeye başlandı.

K.U.P.A.M. tarafından hazırlanan akıllı kartlar vasıtası ile hasta bilgileri bu kartlar üzerinde depolanarak hastanın ihtiyacı olan tüm tedavi verileri dijital ortamda anlık olarak sağlık personelinin kullanımına sunulmaya başlandı.

 
Anadolu Efes Basketbol Takımı Taraftar Kart Sistemi K.U.P.A.M. İle Yeniden
efes taraftar puan kart sistemi

Anadolu Efes Basketbol Takımı Taraftar kartı olan Efes Fan Card sistemi, K.U.P.A.M. ile yenilendi. Taraftarların Anadolu Efes maçlarına her katılımlarında puan kazanmalarını sağlayan sistem aynı zamanda maçlara sürekli giden taraftarlara daha yüksek kazançlar sağlıyor.

Efes Fan Card sahipleri, Facebook üzerinden kartları ile kazandıkları puanları takip edebiliyor aynı zamanda Efes taraftar internet sitesi üzerinden kartlarındaki puanları ile alışveriş yapabiliyorlar.

 
Colin's Gürcistan Puan Kartları

Colin's Jeans'in yurt dışındaki mağazaları arasına Gürcistan mağazası da katıldı.

Gürcistan'daki Colin's müşterileri için K.U.P.A.M. tarafından özel olarak üretilen Colin's Card, puan kartı sistemi olan KupamBonus sistemi ile birlikte Colin's Jeans Gürcistan mağazasında kullanılmaya başlandı.

Böylelikle ülkemizde uzun yıllardır kullanılan KupamBonus Kart Sistemi ile Gürcistan'daki Colin's müşterileri de tanıştılar ve puan kazanmaya başladılar.

 
Trump Towers Akıllı Kart ve Bileklik Sistemi Hayata Geçti

Trump Towers bünyesinde kurulan çocuk alışveriş merkezi Minimall içerisinde harcamaların kolaylık ve güvenlikle gerçekleştirilebilmesi için akıllı kart ve akıllı bileklik sisteminin kurulumu K.U.P.A.M. tarafından gerçekleştirildi.

Bu sistem ile veliler çocuklarının eğlencesi için akıllı bilekliklere aktivite hakları yükleyerek çocuklarının Minimall içerisinde rahatlıkla eğlenmelerini sağlayabiliyorlar.

 
Nike Run Freeks Sistemi Başarıyla Uygulandı

K.U.P.A.M. tarafından Nike Türkiye için geliştirilen özel kart sistemi ile Nike aktivitelerine katılımlar Facebook üzerinden online olarak yayınlandı.

Üniversiteler arası gerçekleştirilen Nike Run Freeks, dünyada ilk kez bu sistem ile her üniversitenin katılım oranlarını saniyeler içerisinde Facebook'da yayınlayarak, katılımların interaktif olarak izlenebilmesini sağladı.

 
Kupam ile Kart Sistemleri Artık Mobil Ortamda
Cep telefonu ile kart sistemi

K.U.P.A.M. tarafından geliştirilen tüm kart sistemleri mobil platforma taşındı. Böylelikle tüm kart sistemlerimiz, akıllı telefonlar üzerinden çalışabilen uygulamalar haline dönüştürüldü.

Bu gelişme ile kart sistemleri yalnızca pos cihazları üzerinde değil aynı zamanda tüm akıllı telefonlarda kullanılabilir bir yapıya kavuşmuş oldu. Bu özellik ile sistem maliyetleri önemli ölçüde azalmış oldu.

 
 
Wow Hotel Puan Kart Sistemi

Wow Hotel müşterilerinin, otel ve bağlı kuruluşlardan aldıkları hizmetler oranında puan kazanmalarını sağlayan Wow Hotel KupamBonus Kart Sistemi, K.U.P.A.M. tarafından hayata geçirildi.

Misafirlerin gerçekleştirdikleri konaklamalar ve otel bünyesinde bulunan diğer aktivite noktalarından gerçekleştirdikleri işlemler üzerinden puan kazanmalarını sağlayan sistem olan KupamBonus aynı zamanda müşteri alışkanlıklarını da takip ederek her müşteriye daha özel bir hizmet sunulmasını sağlama imkanını getirdi.

 
 
Ramada Otelleri'nin tercihi KupamBonus.

Ramada Oteller zinciri, misafirleri için puan uygulamasına geçti.

Misafirlerin gerçekleştirdikleri konaklamalar oranında puan kazanarak ücretsiz konaklama hakkı elde ettikleri puan kartı sistemi olan KupamBonus tüm Ramada Otellerinde faliyete geçti.

Böylelikle sıklıkla oteli tercih eden misafirler, ücretsiz konaklama ve özel hediyelerden faydalanma imkanlarına sahip olacaklar.

 
 
Solarium Cihazı Otomasyon Sistemi

K.U.P.A.M. tarafından geliştirilen yeni otomasyon sistemi ile, solarium salonlarında kullanılan solarium cihazları bilgisayar kontrollü olarak çalışıyor. Salonda bulunan hangi makina hangi personel tarafından kaç seans çalıştırılmış gibi bilgiler otomatik olarak bilgisayar sistemi içerisinde depolanıyor.

Böylelikle solarium salonlarında yaşanan kaçak oranları engelleniyor. Bu sistem ile yetkili kişiler solarium işletmesinin tüm şubelerinde gerçekleşen işlemleri anında takip edebiliyorlar.

 
 
Sağlık Bakanlığı Yemek Kartı Sistemi

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından, hastanelerdeki yemek ihtiyaçlarının karşılanması ile ilgili otomasyon sistemi talebi doğrultusunda, K.U.P.A.M. tarafından geliştirilen kart sistemi uygulamaya alındı.

Hastanede yemek ihtiyacı karşılayan kişilerin işlemleri sistem tarafından otomatik olarak işlenmeye başlandı ve zahmetli kontrol süreçleri ortadan kaldırılmış oldu.

 
 
Parmak izi ve kart sistemi ile ek güvenlik
Parmak izi

K.U.P.A.M. , kart uygulamalarında parmak izi ile kart okutma işlemlerini bir araya getirdi. Böylelikle güvenlik açısından aşılması çok zor olan seviyeye ulaşıldı.

Özellikle yetkili kişilerin giriş hakkına sahip oldukları özel yerlere girişlerinde kullanılan kartların yanısıra parmak izlerini sisteme okutarak, kartın kaybolması ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda giriş izni olmayan kişilerin girişi engellenmiş olacaktır.

 
 
İnternet tabanlı kart sistemleri
internet üzerinden çalışan kart sistemleri

K.U.P.A.M. tarafından geliştirilen tüm sistemler, internet tabanında çalışmak üzere güncellenmiştir. Böylelikle cep telefonu gibi internete bağlanabilen tüm cihazlar vasıtası ile kart sistemleri çalıştırılabiliyor.

Günümüzde bir çok cihazın internete bağlanabilme özelliğinin var olması vasıtası ile her türlü bilgi alışverişi, internete bağlanabilen her türlü cihazdan gerçekleşebiliyor olacak. Bu özellik bizlere hem maliyetleri düşürmesi açısından büyük imkan sağlarken hem de platform bağımsızlığı sağlamış oluyor.

  Ulusal haberler...
   
ana sayfa
hakkımızda
kart sistemleri
kart nedir?
otomasyon sistemleri
internet uygulamaları
mobil çözümler
haberler
referanslar
iletişim
   

Kart sistemi danışma

 

Kart sistemleri haberleri

     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim

 

Tüm Hakları Saklıdır @2010