Minibüslerde Kartlı Sistemler
HARCAMA KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı personel kartı

MİNİBÜSLERDE KART SİSTEMİ

Minibüslerde Kart Sistemi

Toplu taşımacılığın vazgeçilmez öğelerinden biri olan minibüslerde kullanılan kart sistemi ile artık minibüs taşımacılığında para ile tahsilat işlemi ortadan kaldırılarak çok daha kolay ve ekonomik bir sistem kurulmasını sağlanmıştır.

Kurduğumuz minibüs kart sistemi ile birlikte minibüsleri kullanan yolcular akıllı kartlarına minibüse biniş hakkı yükleterek ve minibüslere binişlerde bu kartlarını kullanarak kolay ve ekonomik bir kullanıma sahip oluyorlar.

Böylelikle minibüs içerisinde para üstü alma verme işlemleri ortadan kalkıyor ve de yapılan tüm işlemler sistemde depolanıyor. Böylelikle hangi minibüse kaç kişi binmiş gibi çok önemli bilgiler kontrol altında tutuluyor.Aynı zamanda yolcuların bilet ücretleri de önceden tahsil edilmiş olduğu için , minibüslerde kartlı sistem minibüs işletmecileri için maddi açıdan önemli bir kazanç sağlamış oluyor.

Minibüs kartlarına yapılan her yükleme ve minibüslere binerken okutulan kart bilgileri sistemde depolandığı için, minibüs işletmecileri tarafından tüm sistem kolaylıkla takip edilebiliyor.

Minibüslerde kullanılan kart sistemi ile yolcu ile araç içindeki para alışverişi ortadan kalktığı için hem yolculuk güvenliği arttırılmış oluyor hem de bozuk para sorunları ortadan kalkmış oluyor.

Minibüslerde kartlı sistemler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

     
  Daha detaylı bilgi için danışma hattımızı arayabilirsiniz  
minibüs  kartları
MİNİBÜS KARTI BİLGİ
minibüs kartları
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Otomasyon Sistemleri
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
İnternet Uygulamaları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim