Alışveriş kartları ve alışveriş kartı sistemi
ALIŞVERİŞ KARTI
  müşteri kartı puan kart yemek kartı üye kartı vip kartı çipli kart yemekhane kartı harcama kartı English

ALIŞVERİŞ KARTI

Alışveriş kartı

Alışveriş kartı sistemleri ile müşterilerinizin alışveriş yaptıkça para puan kazanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşteri devamlılığı konusunda çok kritik olan bir akıllı kart türü alışveris kartı uygulamalarını işletmenizde hayata geçiriyorsunuz.

İşletme yöneticileri dilerlerse her ürünü veya hizmeti kategorize ederek her alışveriş ardından her ürün için ayrı ayrı parapuan kazanma oranlarını belirleyebiliyorlar.Müşterilerimiz alışveriş yaptıkça daha önceden belirlenmiş bu puan oranlarında kazanç sağlıyorlar. Müşteriler diledikleri an birikmiş puanlarını işletmenizde nakit harcama gibi kullanabiliyorlar. Veya işletme toplanan puanlar karşılığında belirli hediyeleri müşterilerine verebiliyor.

İşletme yönetimi gerçekleşen tüm alışveriş kartı işlemlerini diledikleri an raporlayabiliyorlar. Müşterileri de kendi içlerinde kategorize edip her müşteri kategorisine ayrı puan kazanma oranları da belirlenebiliyor.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Alışveriş Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Alışveriş kart sistemleri ile hem müşterilerinizin alışveriş alışkanlıkları takip edilebiliyor hem de müşterilere para puan kazandırarak işletmenizi tercih etmeleri sağlanıyor.

Sistemde kullanılan alışveriş kartlarının üzerindeki görsel, tamamen o işletmeye özel olarak hazırlanıyor. Kartlar kredi kartı özelliklerinde ve boyutlarında manyetik bantlı kart olarak üretiliyor. Böylelikle hem maliyetler düşürülüyor hem de kart kalitesi korunmuş oluyor.

Alışveriş kartı sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Alışveriş kart
ALIŞVERİŞ KARTI
Alışveriş kartları
     
Ana Sayfa
Puan Kartı
Yemek Kartı
Üye Kartı
Vip Kartı
Çipli Kart
Yemekhane Kartı
Harcama Kartı
Personel Kartı
Öğrenci Kartı
Elektronik Cüzdan
Kart Sistemleri
Müşteri Kartı
Akıllı Kart
Gift Card
Hasta Kartları
Sadakat Kartı
İndirim Kartları
Mağaza Kartı
Kart Nedir
Hediye Kartları
Mobil Çözümler
Haberler
Referanslar
İletişim